دوره آموزشی تدوین با قوی ترین نرم افزارهای پریمیر و افتر افکت و فتوشاپ

برای کسب درآمد از نرم افزارهای پر قدرت و کاربردی مانند افترافکت و پریمیر روش های مختلفی وجود دارد که در موسسه آموزشی رسا به شما کمک می کنیم  با بهترین آن ها آشنا شوید.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی
ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای معرفی برندهای مختلف به راحتی با استفاده از دو نرم افزار افترافکت و پریمیر امکان پذیر است. تمامی کسب و کارهای تازه کار به یک تیزر به منظور معرفی خود نیاز خواهند داشت و در صورتی که بتوانید تیزرهای حرفه ای بسازید می توانید به درآمد بی نظیری دست یابید.

ساخت کلیپ های عروسی
یکی از روش های کسب درآمد از افترافکت و پریمیرساخت کلیپ های عروسی برای عروس و دامادها است. با استفاده از این دو نرم افزار می توان کلیپ های عروسی متنوع و جذابی ساخت.

برای داشتن یک درآمد بی نظیر در این زمینه ضمن اینکه خودتان باید بسیار حرفه ای و با تجربه باشید نیاز است که با یک تیم عکاسی و فیلمبرداری همکاری کنید. زیرا قرار است که بهترین و به یادماندنی ترین روزها و لحظات زندگی افراد را ثبت کنید و به تصویر بکشید و این کار باید به بهترین شکل ممکن انجام شود.

ساخت انیمیشن
با ساخت انیمیشن نیز می توان از این نرم افزارها کسب درآمد نمود. افترافکت و پریمیر به دلیل داشتن ابزارهای متنوع و کاربردی و افکت های بی نظیر انتخاب بسیار مناسبی برای تولید انیمیشن های جذاب و با کیفیت سه بعدی هستند.

با افکت هایی که در این دو وجود دارد می توانید جلوه خاصی به انیمیشن ببخشید و تا حدود 50 درصد کیفیت و تاثیر گذاری آن را بالاتر ببرید. با توجه به تعداد محدود انیمیشن های ساخته شده در کشور اگر مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید قطعا می تواند بازار کار بسیار عالی برای شما باشد.

مونتاژ و تدوین فیلم
مونتاژ و تدوین فیلم در مقایسه با سایر روش های کسب درآمد از افترافکت و پریمیر به تجربه و مهارت بیشتری نیاز دارد و باید در حوزه سینما نیز دارای دانش و تجربه باشید.اما اگر بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید قطعا درآمد فوق العاده خوبی خواهید داشت.

در صورتی که موفق شوید تدوین و مونتاژ یک فیلم و پروژه سینمایی را به عنوان یک تیم تدوین بگیرید می توانید چندین برابر درآمد خود را افزایش دهید. البته فشار کاری تدوین فیلم بسیار بالا بوده و ممکن است مجبور شوید ساعت های طولانی از شبانه روز درگیر آن باشید.