آموزش حسابداری ویژه بازار کار(حسابداری مقدماتی،حقوق و دستمزد و کاربا نرم افزار پارسیان و رافع)

آموزش حسابداری ویژه بازار کار
آموزش حسابداری ویژه بازار کار شامل سرفصل ها و زیر مجموعه های مختلفی است که در ادامه هریک از این سرفصل ها شرح داده میشود.

آموزش حسابداری مقدماتی

حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار شامل مباحثی از جمله مبانی حسابداری و اصول حسابداری می باشد که در واقع گام اول برای ادامه یادگیری حسابداری اجرایی و ویژه بازار کار است.

آموزش قوانین پایه حسابداری
این دوره به توضیح و تشریح انواع مدل های اقتصادی و قوانین بنیادی مالی میپردازد که مطابق با قوانین و استاندارد های به روز داخلی و بین المللی حسابداری آموزش داده میشود.آموزش حقوق و دستمزد ویژه بازار کار
یکی از مهم ترین خواسته های کارفرمایان از حسابداران، تسلط حسابدار به امور حقوق و دستمزد اعم از نحوه محاسبه حقوق، اضافه کار، عیدی، سنوات، بیمه و… می باشد که به دلیل به روز شدن و تغییر قوانین و نرخ های اداره کار و سازمان تامین اجتماعی، از حسابدار انتظار میرود که علاوه بر تسلط بر امور حقوق و دستمزد، علم خود را همواره به روز کند، در دوره حقوق و دستمزد ویژه بازار کار تمامی سرفصل های یاد شده با توجه به قوانین و مقررات به روز و نحوه استفاده از نرم افزار لیست دیسکت و ارسال لیست بیمه پرسنل آموزش داده شده.

آموزش حسابداری مکانیزه
منظور از حسابداری مکانیزه ، نرم افزار های مالی و حسابداری است که در موسسه آموزشی رسا نرم افزار حسابداری رافع و نرم افزار پرکاربرد پارسیان آموزش داده میشود.

 
برای ورود به بازار کار حسابداری، در دست داشتن مدرک  معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور الزامیست که موسسه آموزشی رسا امکان ارائه این مدرک به شما دانش پذیران رادارد.  با  تیم مجرب حسابداران رسا می توانید  پیشرفت خود را در این حرفه به وضوح مشاهده کنید و وارد بازار کار شوید.